Rok 2017

Starší ročníky:

ČT Author Cup --foto ZDE--

- bohužel letos na závodě nebudeme sad, organizátoři nemájí o naše služby snad jen pro letošek zájem

- fotky z předchozích ročníků jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány, postupně od jednotlivých fotografů. Starty doporučujeme hledat chronologicky. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č.

- samozřejmostí jsou i PAMĚTNÍ listy (vzor).

 

Zobrazeno: 35065x
Urban Challenge - Ostrava (foto ZDE)

-  stačí zadat své startovní číslo v levém horním rohu.  

Zobrazeno: 235x
Barvám neutečeš - Plzeň

zkuste zadat své startovní číslo v levém horním rohu wink, třeba se najdete ...

Zobrazeno: 132x
Moravský bikemaratón -foto --ZDE--

stačí zadat startovní číslo v levém sloupečku. Samozřejmostí jsou i pamětní listy, tzn. na Vaší fotografii umístíme Vaše jméno, dosažený čas, datum a logo závodu. Vše je možné si nechat ještě za laminovat.

Zobrazeno: 6961x
Podkrkonošský maratón

- stačí v levém horním rohu zadat své startovní číslo a fotky se hned zobrazí. Samozřejmostí jsou i PAMĚTNÍ listy.  Zde si můžete zakoupit fotografie v el. podobě formou Pamětních listů a samozřejmě v papírovém provedení ve všech rozměrech a možnostech dle naší nabídky.

 

Zobrazeno: 6103x
MTB Trilogy

- a jsou tu všechny fotky. Vše je zpracováno tak aby jste zadali své startovní číslo. Pamětní listy budou také samozřejmostí.

Zobrazeno: 1482x
Urban Challenge - Brno

- fotografie jsou tu nahrané všechny, stačí zadat v levém horním rohu startovní číslo.

Zobrazeno: 334x
Festivalový půlmaraton - Zlín (foto ZDE)

- pokud použijete náš systém vyhledávání fotek, musíte zadat celé tzn. úplné číslo, např. 0001. Vždy zadat čtyřmístné startovní číslo.

I z tohoto závodu Vám uděláme PAMĚTNÍ listy (vzor zde).

Zobrazeno: 3006x
Barvám neutečeš - otevři ZDE -

- zkuste zadat své startovní číslo v levém horním rohu wink, třeba se najdete ... Jsou tu fotky z Olomouce, Českých Budějovic, Prahy a Plzně.

Zobrazeno: 675x
Author Šela - Helfštýn --foto-ZDE--

- stačí zadat své startovní číslo do levého rohu, kde je systém na jeho vyhledávání. Kažby by tu měl mít cca 2-3 fotky. Samozřejmostí budou i pamětní listy - vzor ZDE. Nečitelné čísla byla očíslována ,,0,, to pro případ že se nenajdete, tak nulu vložte do vyhledávače. TV reportáž-2016. Ještě Vám přineseme fotky od čtvrtého fotografa.

 

Zobrazeno: 10775x
Urban Challenge - Praha

- máme tu nahrané všechny fotky z Prahy. Stačí zadat své startovní číslo v levém horním rohu. Na překážce pohyblivé válce bylo hodně zvás bez start. čísel proto, pokud systém nenajde Vaše startovní číslo, nezbývá Vám, než se vyhledat ručně.  

Zobrazeno: 505x
Author Český ráj - Branžež - foto klikni ZDE

- bohužel letos Vám fotky z tohoto závodu nepřineseme sad, pouze jsou tu k dispozici fotky z předhozích ročníků.

Zobrazeno: 8742x
Orlický maraton - neděle -

- fotky jsou tu všechny. Škoda mlhy, která nám neusnadnila focení, stejně jako v loni. Stačí zadat své startovní číslo a objednávat wink. Vzor ,,pamětních listů,, zde.

Zobrazeno: 3208x

Informace

TOPlist

Partneři

Sponzoři