Rok 2022

Starší ročníky:

Trutnovský půlmaraton ,,klikni ZDE"

- Fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č. Samozřejmostí jsou i Pamětní listy - 2020 - 2021 - 2022 (zde klikni 2x).

Zobrazeno: 4041x
Žernovský bajk

- 2022 - v letošním roce se nezůčastníme, nebyl o naše služby zájem

- 2021 z důvodu zablácených-nečitelných startovních čísel u 20% použijte pro vyhledávání č.,,0,, nebo ručně hledejte. Fotky jsou časově chronologicky srovnány. Samozřejmostí budou i tzv. ,,Pamětní listy- klikni ZDE,,. 

Zobrazeno: 1609x
Festivalový půlmaraton - MONET+  Zlín (foto ZDE)

- krásně prožitý sportovní den. Fotku-ky by tu měl mít každý, jen do nás s objednávkama-předem děkujeme blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo,,0,, platí pro neidentifikované závodníky.

Ze všech ročníků Vám uděláme PAMĚTNÍ listy (vzor zde - 2022 2020 - 2019 - 2018).

Zobrazeno: 16422x
Silesia Opava --foto, klikni ZDE --

Fotku-ky by tu měl mít každý, jen do nás s objednávkama-předem děkujeme blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo ,,0,, platí pro neidentifikované závodníky. Ani morokáři nepřijdou zkrátka, najdou se ve vyhledávacím systému na místo st. čísla pod slovem ,,motorka-ky,,. 

Pamětní list - vzor - klikni - 2x ZDE. Zakoupené fotografie nebudou obsahovat ochranný vodoznak a rámeček.

Zobrazeno: 1530x

Partneři

Sponzoři