Rok 2021

Starší ročníky:

ČT Author Cup --foto ZDE--

- 2021-2019-2018 všechny fotky máme zde nahrané, každý by tu měl mít cca 3-4 ks. Fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány, postupně od jednotlivých fotografů. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č.. Samozřejmostí jsou i PAMĚTNÍ listy (vzor 2x klikni). Startovní čísla se světlými čísly (žluté,zelené) byly špatně při sluníčku čitelné.

Těšíme se na Vaše objednávky smileyza které předem děkujeme.

Zobrazeno: 56162x
Motokros - Úpice Radeč

- fotky ze sobotního závodu jsou tu všechny nahrané, nejsou však popsané podle startovních čísel. Pamětní list vzor ZDE-2x klikni.

Zobrazeno: 333x
Festivalový půlmaraton - MONET+  Zlín (foto ZDE)

- 2021 - krásně prožitý sportovní den. Fotku-ky by tu měl mít každý, jen do nás s objednávkama-předem děkujeme blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo,,0,, platí pro neidentifikované závodníky.

Ze všech ročníků Vám uděláme PAMĚTNÍ listy (vzor zde - 2020 - 2019 - 2018).

Zobrazeno: 14476x
Rallye Sudety -foto,,ZDE,,-

- fotky jsou tu všechny, stačí zadat své startovní číslo a objednávat. PAMĚTNÍ listy jsou samozřejmostí. Start dlouhé trasy 2018 není očíslován, musíte se hledat ručně. Doprovodné motorky se najdou po zadání slova ,,motorka,,.

Zobrazeno: 19494x
Moravský bikemaratón -foto --ZDE--

- je tu vše wink, stačí zadat startovní číslo v levém sloupečku a objednat. Samozřejmostí jsou i Pamětní listy (klikni) 2021, ... 2016, tzn. na Vaší fotografii umístíme Vaše jméno, dosažený čas, datum a logo závodu. Vše je možné si nechat ještě za laminovat.

Zobrazeno: 12412x
Trutnovský půlmaraton ,,klikni ZDE"

všechny fotky jsou již zde nahrané. Fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č. Samozřejmostí jsou i Pamětní listy - 2020 - 2021 (zde).

Zobrazeno: 2936x
Žernovský bajk

- fotografie jsou tu nahrané všechny, jak jsme slíbili 

- z důvodu zablácených-nečitelných startovních čísel u 20% použijte pro vyhledávání č.,,0,, nebo ručně hledejte. Fotky jsou časově chronologicky srovnány. Samozřejmostí budou i tzv. ,,Pamětní listy- klikni ZDE,,. 

Zobrazeno: 909x
Zimní fotografie - klikni ZDE -

- přinášíme Vám fotografie z krásné ale velmi náročné zimní tůry

Zobrazeno: 416x

Informace

TOPlist

Partneři

Sponzoři