Rok 2022

Starší ročníky:

ČT Author Cup --foto ZDE--

- bohužel letos Vám fotky nepřineseme, naše služby byly odřeknuty sad. Můžeme Vám však nabídnou fotky z předchozích ročníků. 

- 2021-2019-2018 všechny fotky máme zde nahrané, každý by tu měl mít cca 3-4 ks. Fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány, postupně od jednotlivých fotografů. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č.. Samozřejmostí jsou i PAMĚTNÍ listy (vzor 2x klikni). Startovní čísla se světlými čísly (žluté,zelené) byly špatně při sluníčku čitelné.

Těšíme se na Vaše objednávky smileyza které předem děkujeme.

Zobrazeno: 61243x
Rallye Sudety -foto,,ZDE,,-

- fotky jsou tu všechny zpracované, tak aby jste mohli zadat své startovní číslo a objednávat, děkujeme. PAMĚTNÍ listy 2022, 2021 (klikni 2x) jsou samozřejmostí. Pro popis fotek startovní čísla byla kvalitně vyrobena, pro nás zřetelně čitelná. Kdo nenašel svoji fotku podle st. čísla měl ho špatně na kole umístené, může zkusit zadat číslo ,,0,,.

 

Zobrazeno: 22064x
Krkonošská 70ka

- fotky jsou tu nahrány všechny. Vyhledávání startovních čísel je nastaveno pro zadání jednoho (hlavního) čísla za tým (bez malého čísla).

Vytvoříme Vám i Pamětní list - vzor (klikni 2x).

Zobrazeno: 522x
Trutnovský půlmaraton ,,klikni ZDE"

- Fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č. Samozřejmostí jsou i Pamětní listy - 2020 - 2021 - 2022 (zde klikni 2x).

Zobrazeno: 4264x
Žernovský bajk

- 2022 - v letošním roce se nezůčastníme, nebyl o naše služby zájem

- 2021 z důvodu zablácených-nečitelných startovních čísel u 20% použijte pro vyhledávání č.,,0,, nebo ručně hledejte. Fotky jsou časově chronologicky srovnány. Samozřejmostí budou i tzv. ,,Pamětní listy- klikni ZDE,,. 

Zobrazeno: 1897x
Festivalový půlmaraton - MONET+  Zlín (foto ZDE)

- krásně prožitý sportovní den. Fotku-ky by tu měl mít každý, jen do nás s objednávkama-předem děkujeme blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo,,0,, platí pro neidentifikované závodníky.

Ze všech ročníků Vám uděláme PAMĚTNÍ listy (vzor zde - 2022 2020 - 2019 - 2018).

Zobrazeno: 16765x
Silesia Opava --foto, klikni ZDE --

Fotku-ky by tu měl mít každý, jen do nás s objednávkama-předem děkujeme blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo ,,0,, platí pro neidentifikované závodníky. Ani morokáři nepřijdou zkrátka, najdou se ve vyhledávacím systému na místo st. čísla pod slovem ,,motorka-ky,,. 

Pamětní list - vzor - klikni - 2x ZDE. Zakoupené fotografie nebudou obsahovat ochranný vodoznak a rámeček.

Zobrazeno: 1752x

Informace

TOPlist

Partneři

Sponzoři