Rok 2023

Starší ročníky:

Rallye Sudety -foto,,ZDE,,-

bohužel letos Vám fotky nepřineseme, naše služby nebyly požadovány sad. Můžeme Vám však nabídnou fotky z předchozích ročníků. 

- fotky jsou tu všechny zpracované, tak aby jste mohli zadat své startovní číslo a objednávat, děkujeme. PAMĚTNÍ listy 2022, 2021 (klikni 2x) jsou samozřejmostí. Pro popis fotek startovní čísla byla kvalitně vyrobena, pro nás zřetelně čitelná. Kdo nenašel svoji fotku podle st. čísla měl ho špatně na kole umístené, může zkusit zadat číslo ,,0,,.

 

Zobrazeno: 23078x
MČR mládeže v silniční cyklistice

- fotky jsou tu nahrané z celého víkendu všechny. Jelikož startovní čísla mají závodnici na zádech, fotky jsou nahrány časově, chronologicky, nelze tedy využít náš systém vyhledávání fotek dle star. čísla. Samozřejmostí budou i Pamětní listy (vzor připravíme a sem nehrajeme).

Zobrazeno: 321x
Trutnovský půlmaraton ,,klikni ZDE"

- fotky jsou očíslované podle startovních čísel ale přesto budou chronologicky časově srovnány. V levém sloupečku využijte možnost okénka ,,hledej podle startovních čísel,,. Doporučujeme použít Google Chrome. Závodníci, kteří se nenašli, vyzkoušejte zadat číslo ,,0,, je určeno pro nepřečtené st. č. Samozřejmostí jsou i Pamětní listy - 2020 - 2021 - 2022 - 2023 (zde klikni 2x).

Zobrazeno: 5497x
Festivalový půlmaraton - MONET+  Zlín (foto ZDE)

- krásně prožitý sportovní den. Každý by tu měl mít fotku. Předem děkujeme za objednávky blush. Při vyhledávání zadejte startovní číslo. Pokud se nenajdete, zadejte do vyhledávače číslo,,0,, platí pro neidentifikované závodníky. Fotky z rodinného běhu vyhledejte ručně, bez možnosti zadání startovního čísla.

Ze všech ročníků Vám uděláme PAMĚTNÍ listy, klikni 2x (vzor zde - 2023 2022 2020 - 2019).

Zobrazeno: 18486x
Enduro Trutnov Trails - foto (klikni) ZDE

- fotky ze závodu jsou tu nahrané, stačí zadat své startovní číslo. Kdo se nenašel, zkuste zadat číslo ,,0,, to platí i pro doprovod. Pamětní list - vzor fota - klikni 2x (se jménem, datumem, logem závodu, místem akce, dosaženým časem). 

Zobrazeno: 1863x

Informace

TOPlist

Partneři

Sponzoři